Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Lietuviškai English
Į pradžią MOLĖTŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 44, LT-33140 Molėtai
Tel. (8 383) 54 761
El. p. savivaldybe@moletai.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 188712799
Prisijungimas gyventojams

Naujienų prenumerata


TIESIOGINĖ VAIZDO TRANSLIACIJA
Jungti transliaciją
VAIZDO ĮRAŠAI
Žiūrėti įrašus
VAIZDO KONFERENCIJA
Žiūrėti konferenciją

2018 I ketvirtis

Informacija apie darbo užmokestį 

Valstybės tarnautojai

Vidutinis mėnesio darbo užmokestis EUR

2017 m.

2018 m. I ketvirčio

23 Tarybos narys3436
1 Meras24902528
1 Mero pavaduotojas19571988
1 Kontrolierius17141741
1 Administracijos direktorius21392211
1 Administracijos direktoriaus pavaduotojas15891614
16 Skyriaus vedėjas15921627
11 Seniūnas12051255
3 Skyriaus vedėjo pavaduotojas11261148
20 Vyriausiasis specialistas10941112
13 Vyresnysis specialistas970976

Darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartis

  
28 Specialistas702729
53 Darbininkas380400

 

 



Paskutinis atnaujinimas: 2018-04-24 09:18:55

 

 
© Molėtų rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.